ATAG KD85178CDC Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KD85178CDC
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD85178CDC (128 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD85178CDC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KD85178CDC |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 72600 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 2011 mm |
| Nettoskatt: | 163 W |
| Barnlås: | Ja |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 167 kWu |
| Förpackningens vikt: | 78500 g |
| Förpackningens bredd: | 617 mm |
| Djuppackning: | 711 mm |
| Förpackningshöjd: | 2057 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Frys bruttokapacitet: | 116 l |
| Frys nettokapacitet: | 95 l |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24u |
| Husmaterial: | Staal |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 243 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 252 l |
| No Frost (kylskåp): | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Onder |
| No Frost (frys): | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 26 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Nee |
| Total nettokapacitet: | 338 l |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 368 l |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Nee |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Energianvändning per dag: | 0.456 kWh/24u |
| Nuvarande: | 1.4 A |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD85178CDC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025