ATAG KS32122A Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KS32122A
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KS32122A (7 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om ATAG KS32122A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KS32122A |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Nettoskatt: | 108 W |
| Årlig energiförbrukning: | 132 kWh |
| Sladdlängd: | 2.5 m |
| Ljudnivå: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Årlig-energiförbrukning: | 311 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys nettokapacitet: | 280 l |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 11 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 7 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inget frostsystem: | Ja |
| Installationsfackets bredd: | 595 mm |
| Installationsfack djup: | 650 mm |
| Installationsfack höjd: | 1960 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Nuvarande: | 10 A |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Färghandtag: | Roestvrijstaal |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Låg inbyggd kapacitet (öppen upptill): | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Hjulhjul: | Ja |
| Iskubshållare: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1225 mm |
| Ansluten effekt: | 75 W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 210 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KS32122A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025