ATAG VA6311ST Bruksanvisning
ATAG Diskmaskin VA6311ST
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG VA6311ST (60 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om ATAG VA6311ST eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Gebruiks-
aanwijzing
Afwasauto-
maat
User manual
Dishwasher
Notice
d'utilisation
Lave-vaisselle
Benutzer-
information
Geschirrspüler
VA6311ST
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | VA6311ST |
| Bredd: | 600 mm |
| Höjd: | 898 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 256 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Antal tvättprogram: | 8 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.91 kWh |
| Korgar justerbar placering: | Övre |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.8 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2200 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Periodlängd: | 170 min |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 12 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Glass/delicate, Pre-wash, Quick |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG VA6311ST ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin ATAG Manualer
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026