Atdec TH-1040-CT Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Atdec TH-1040-CT (2 sidor) i kategorin projektortillbehör. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.5 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
224
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Atdec |
| Kategori: | projektortillbehör |
| Modell: | TH-1040-CT |
| Rotationsvinkel: | 360 ° |
| Maximal skärmstorlek: | 46 " |
| Minsta skärmstorlek: | 32 " |
| Typ av höjdjustering: | Manuell |
| Maxvikt: | 25 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Material, hölje: | Aluminium, Steel |
| Monteringssätt: | Tak |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Antal displayer som stöds: | 1 |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): | 200 x 200 mm |
| Höjdjusteringsintervall: | 400 - 900 mm |
projektortillbehör Manualer
Nyaste projektortillbehör Manualer
29 Mars 2026
28 Mars 2026
7 Mars 2026
6 Mars 2026
5 Mars 2026