Atlona AT-VGA12A Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Atlona AT-VGA12A (8 sidor) i kategorin mottagare. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
1.199
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Atlona |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | AT-VGA12A |
| Bredd: | 221 mm |
| Djup: | 86.36 mm |
| Höjd: | 43.18 mm |
| Maximal videoupplösning: | 2048 x 1536 pixlar |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Bandbredd: | - MHz |
| VGA (D-Sub) utgångsportar: | 2 |
mottagare Atlona Manualer
14 September 2025
13 September 2025
17 Februari 2025
10 September 2024
10 September 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026