Atlona AT-VTPG-1000VL-BL Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Atlona AT-VTPG-1000VL-BL (165 sidor) i kategorin audio/video-omvandlare. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
27.8 MB
Antal sidor
165
Nedladdningar
572
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Atlona |
| Kategori: | audio/video-omvandlare |
| Modell: | AT-VTPG-1000VL-BL |
| Vikt: | 650 g |
| Bredd: | 181 mm |
| Djup: | 25 mm |
| Höjd: | 255 mm |
| Skärm diagonal: | 10.1 " |
| Upplösning: | 1280 x 800 pixlar |
| Ljusstyrka: | 500 cd/m² |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, RCM, China RoHS |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Antal RJ-45-portar: | 1 |
| DHCP-klient: | Ja |
| Pekskärmsteknik: | Projekterat kapacitivt system |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 160 ° |
| VESA-fäste: | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -15 - 65 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 90 % |
| Högtalareffekt: | 2 W |
| Monteringssätt: | I vägg |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Stöd för nätverksprotokoll: | DHCP, HTTP, HTTPS, SFTP, SMTP, SNMP, SSH, TCP, UDP |
| Strömkälla av typen: | PoE |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.1x, IEEE 802.3at |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Antal talare: | 2 |
| Antalet samtidiga beröringspunkter: | 5 |
audio/video-omvandlare Atlona Manualer
14 September 2025
13 September 2025
audio/video-omvandlare Manualer
Nyaste audio/video-omvandlare Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026