Audac LX503 MKII Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac LX503 MKII (8 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Audac LX503 MKII eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

PROFESSIONAL AUDIO EQUIPMENT
LX503 MKII Active Speaker System
User Manual &
Installation Guide
Active Speaker
Syste
m
LX503 MKII
AUDAC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | LX503 MKII |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 65 mm |
| Djup: | 65 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Förpackningens bredd: | 72 mm |
| Djuppackning: | 118 mm |
| Förpackningshöjd: | 130 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android |
| LED-indikatorer: | Access, Power |
| Videoformat som stöds: | H.264, MJPG |
| Monteringsmetod: | Clip |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 90 ° |
| Maximal bildfrekvens: | 30 fps |
| Upplösning vid inspelningshastighet: | 320x240@30fps, 640x480@30fps, 1280x720@30fps, 1280x960@30fps, 1920x1080@30fps |
| Ursprungsland: | China |
| Megapixlar: | - MP |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| Stöder Windows: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Antal mikrofoner: | 2 |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Kamera HD-typ: | Full HD |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 390 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 300 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 10440 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 380 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 30 stuk(s) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac LX503 MKII ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026