Audac WX502MK2/OB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Audac WX502MK2/OB (12 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Audac WX502MK2/OB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audac |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | WX502MK2/OB |
| Ширина: | 63 mm |
| Тежина: | 950 g |
| Висина: | 35.5 mm |
| Длабочина: | 219 mm |
| Излезен напон: | 54 V |
| AC влезен напон: | 100 - 305 V |
| Излезна моќност: | 150 W |
| Шифра за меѓународна заштита (IP): | IP20 |
| Сертификати за одржливост: | RoHS |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audac WX502MK2/OB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Audac Manualer
6 Oktober 2025
31 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juni 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
1 Mars 2025
18 December 2024
18 December 2024
6 Oktober 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026