Audio Pro Addon T10 gen2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Audio Pro Addon T10 gen2 (4 sidor) i kategorin hi-fi system. Denna manual har varit användbar för 37 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
948
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audio Pro |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | Addon T10 gen2 |
| Färg på produkten: | Aqua-kleur |
| Sladdlängd: | 9 m |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Innehåller inte: | Halogeen |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 65 °C |
| Typ av kabel: | OFNP |
| Full duplex: | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Anslutning 1: | 12x LC |
| Anslutning 2: | MPO |
| Anslutning 1 typ: | Mannelijk |
| Anslutning 2 typ: | Vrouwelijk |
| Struktur för trådläge: | Multimode |
| Kern diameter: | 50 µm |
| Klädselns diameter: | 125 µm |
| Fiberoptisk typ: | OM3 |
| Antal optiska fibrer: | 12 |
hi-fi system Audio Pro Manualer
11 Augusti 2024
2 Augusti 2024
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026