Audizio Nimes Bruksanvisning
Audizio hi-fi system Nimes
Läs gratis den bruksanvisning för Audizio Nimes (7 sidor) i kategorin hi-fi system. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Audizio Nimes eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/7

Nimes Stereo HiFi System
Ref. nr.: 102.310,102.311
INSTRUCTION MANUAL
GEBRUIKSAANWIJZING
BEDIENUNGSANLEITUNG
MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUEL D'INSTRUCTIONS
INSTRUKCJA OBSŁUGI
V1.3
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Audizio |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | Nimes |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1550 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 380 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Frekvensband: | FM |
| Volymkontroll: | Knappar |
| Typ av tuner: | Analog |
| Klockfunktion: | Ja |
| Viloläge: | Ja |
| Uppspelningsformat: | CD, CD-R, CD-RW |
| Kassettdäck: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 50 W |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Strömkälla: | AC |
| Antal: | 1 |
| Optisk enhetstyp: | Spelare |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Audizio Nimes ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hi-fi system Audizio Manualer
11 Oktober 2025
9 Augusti 2025
8 Augusti 2025
8 Augusti 2025
7 Augusti 2025
7 Augusti 2025
23 September 2024
23 September 2024
23 September 2024
23 September 2024
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
7 Mars 2026
2 Mars 2026
27 Februari 2026
24 Februari 2026