Auhagen 11397 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Auhagen 11397 (2 sidor) i kategorin modellbyggen. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
2.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.531
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Auhagen |
| Kategori: | modellbyggen |
| Modell: | 11397 |
| Produkttyp: | Byggnad |
| Vikt: | 498 g |
| Bredd: | 154 mm |
| Djup: | 152 mm |
| Höjd: | 215 mm |
| Rekommenderad ålder (min): | - År |
| Modell: | Model Railways Parts & Accessories |
| Skala: | HO (1:87) |
| Produktens färg: | Multifärg |
| Föreslagen målgrupp: | Pojke/flicka |
| Instruktionsblad: | Ja |
modellbyggen Auhagen Manualer
15 Februari 2026
13 Februari 2026
11 Februari 2026
11 Februari 2026
11 Februari 2026
modellbyggen Manualer
Nyaste modellbyggen Manualer
23 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026