Black Decker BXEFD42E Bruksanvisning
Black Decker ej kategoriserat BXEFD42E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXEFD42E (56 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXEFD42E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXEFD41E
BXEFD42E
BXEFP40E
BXEFP41E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | BXEFD42E |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Placering: | Bord |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Luftflöde: | 3018 m³/h |
| Produktens färg: | Vit |
| Strömförbrukning (vanlig): | 34.5 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 53.5 dB |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
| Oscillationsområde: | 75 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXEFD42E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Black Decker Manualer
1 April 2026
10 September 2025
10 September 2025
10 September 2025
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026