Black Decker WM550 Bruksanvisning
Black Decker ej kategoriserat WM550
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker WM550 (20 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker WM550 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

WM550
www.blackanddecker.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | WM550 |
| Bredd: | 472 mm |
| Höjd (min): | 595 mm |
| Material: | Steel, Wood |
| Hopfällbar: | Ja |
| Maxvikt: | 250 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Höjd (max.): | 775 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker WM550 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Black Decker Manualer
1 April 2026
10 September 2025
10 September 2025
10 September 2025
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026