Black Decker WM536 Bruksanvisning
Black Decker ej kategoriserat WM536
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker WM536 (16 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Black Decker WM536 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

WM536
www.blackanddecker.com
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | WM536 |
| Bredd: | 384 mm |
| Höjd (min): | 595 mm |
| Material: | Steel, Wood |
| Hopfällbar: | Ja |
| Maxvikt: | 250 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Höjd (max.): | 775 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker WM536 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Black Decker Manualer
1 April 2026
10 September 2025
10 September 2025
10 September 2025
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026