Black Decker BXMRA1500E Bruksanvisning
Black Decker element BXMRA1500E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXMRA1500E (72 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 41 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXMRA1500E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXMRA1500E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | element |
| Modell: | BXMRA1500E |
| Höjd: | 290 mm |
| Handtag: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Typ av värmeelement: | Glimmer |
| Värmeeffekt (min): | 750 W |
| Typ av termostatstyrning: | Mekanisk |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| Värmeeffekt: | 1500 W |
| Lämplig för rumarea upp till: | 15 m² |
| Strömlysdiod: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXMRA1500E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026