Black Decker BXRA1500E Bruksanvisning
Black Decker element BXRA1500E
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXRA1500E (72 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXRA1500E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

FRENDEITESPTNLPLELRUROBG
www.blackanddecker.eu
BXRA1500_2000_2300W
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | element |
| Modell: | BXRA1500E |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Elektrisk konvektionsvärmare |
| Typ av värmeelement: | Olja |
| Värmeeffekt (min): | 0 W |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 1500 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Värmeeffekt: | 1.67 W |
| Styrhjul: | Ja |
| Strömlysdiod: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXRA1500E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026