Black Decker BXRA43017GB Bruksanvisning
Black Decker element BXRA43017GB
Läs gratis den bruksanvisning för Black Decker BXRA43017GB (12 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Black Decker BXRA43017GB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

BXRA43017GBwww.blackanddecker.co.uk
This product is only suitable for well-insulated
spaces or occasional use.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Decker |
| Kategori: | element |
| Modell: | BXRA43017GB |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 5700 g |
| Bredd: | 510 mm |
| Djup: | 280 mm |
| Höjd: | 635 mm |
| Handtag: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 576 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| LED-indikatorer: | Power, Temperature |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Sladdförvaring: | Nej |
| Ursprungsland: | Kina |
| Vattentät: | Nej |
| Temperatur (min): | 5 ° C |
| Lämplig för: | inomhus |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (max): | 35 ° C |
| Snabb värme: | Ja |
| Modell: | Oljefritt värmeelement |
| Energisparläge: | Nej |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Tvättbar: | Nej |
| Dammtålig: | Nej |
| Batterier krävs: | Nej |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Säkerhetsbrytare: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Bärbar: | Ja |
| Fungerar med Google Assistant: | Ja |
| Förpackningsvolym: | 81676.87 cm ^ |
| Produkter per intermodal container (40 fot): | 1528 styck |
| Placeringsalternativ: | Golv |
| Vattentålig: | Nej |
| Typ av termostatstyrning: | Digital |
| Tillverkare: | Black+Decker |
| Handdukstorkfunktion: | Nej |
| Kan anslutas till internet: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| bruksanvisning: | Ja |
| Lutningsjustering: | Nej |
| Monteringssats: | Nej |
| Kontrolltyp: | Buttons, Wireless |
| Monteringsbar på väggen: | Nej |
| Effekt: | 2500 W |
| Låddjup: | 675 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6890 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt: | 7100 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 675 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 130 mm |
| Produkter per lastpall: | 30 styck |
| Produkter per lastpallslager: | 15 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager: | 15 styck |
| Lager per lastpall: | 2 styck |
| Ytterförpackningens bredd: | 575 mm |
| Ytterförpackningar per lastpall: | 30 styck |
| Lastpallens nettobredd: | 1000 mm |
| Lastpallens nettodjup: | 1200 mm |
| Lastpallens nettohöjd: | 1500 mm |
| Enkel installation: | Ja |
| Typ av strömkontakt: | Typ G |
| Produktstorlek (BxDxH): | 635 x 525 x 245 mm |
| Lämplig för badrum: | Nej |
| Material, hölje: | Metall |
| Antal spänningsnivåer: | 3 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 2500 W |
| Batterier medföljer: | Nej |
| Displaytyp: | LCD |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Uppfyller hållbarhetskrav: | Nej |
| Röststyrning: | Nej |
| Kontrollampa: | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till: | 0 m² |
| Styrhjul: | Ja |
| Minsta orderkvantitet: | 1 styck |
| Antal produkter per innerförpackning: | 1 styck |
| Strömlysdiod: | Ja |
| Svängbara: | Nej |
| Höjdjustering: | Nej |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8516295000 |
| Automatisk oscillerande: | Nej |
| Luftfuktarfunktion: | Nej |
| Timerns varaktighet (max): | 24 h |
| Passar för rumsvolym upp till: | 0 m³ |
| Legering: | Glansigt |
| Fläktbrusnivå (min): | 0 dB |
| Fläktbrusnivå (max): | 0 dB |
| Antal förpackningar: | 1 |
| Tippskydd: | Nej |
| Innerförpackningar per ytterförpackning: | 1 styck |
| Fallskyddad: | Nej |
| Driftvätskan: | Nej |
| Avfrostningsläge: | Ja |
| Frostskydd: | Ja |
| Auktoriserad installatör krävs: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Decker BXRA43017GB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Black Decker Manualer
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
2 September 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026