Black Diamond Carbon Compactor Bruksanvisning
Black Diamond Inte kategoriserad Carbon Compactor
Läs gratis den bruksanvisning för Black Diamond Carbon Compactor (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Black Diamond Carbon Compactor eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Diamond |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | Carbon Compactor |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 620 g |
| Bredd: | 175 mm |
| Djup: | 180 mm |
| Höjd: | 89 mm |
| Sladdlängd: | 2.1 m |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 11, Windows 8 |
| Bärmetod: | Hoofdband |
| Rekommenderad användning: | Gamen |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Placera högtalare hörlurar: | Circumaural |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofontyp: | Boom |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Hörlurskänslighet: | 110 dB |
| Bakgrundsbelysning-färg: | Wit |
| Kabelfärg: | Blauw |
| Antal mikrofoner: | 1 |
| USB-kontakt: | USB Type-A |
| Diameter på högtalaren: | 40 mm |
| Mikrofonriktningstyp: | Omnidirectioneel |
| Löstagbar kabel: | Nee |
| Mikrofonkänslighet: | 38 dB |
| Längd (max): | 1200 mm |
| Mikrofoningångsimpedans: | 2200 Ohm |
| Typ produkt: | Headset |
| Fällbar mikrofon: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| Antal per förpackning: | 2 styck |
| Målgrupp: | Vuxen |
| Färgsättning: | Monokromatiskt |
| Bästa användningsområden: | Utförsåkning |
| Färg, bärrem: | Svart |
| Handtagets färg: | Svart |
| Vikta längd: | 415 mm |
| Skaftmaterial: | Gjuten aluminium |
| Könstyp: | Unisex |
| Material i skidstavens tryga: | 100 mm |
| Axeldiameter: | 18 mm |
| Material i skidstavens spets: | Stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Diamond Carbon Compactor ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Black Diamond Manualer
5 Mars 2025
20 Februari 2025
16 Oktober 2024
4 Oktober 2024
24 September 2024
22 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025