Black Diamond Cosmo 250 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Black Diamond Cosmo 250 (6 sidor) i kategorin Ficklampa. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
4.1 MB
Antal sidor
6
Nedladdningar
1.750
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Diamond |
| Kategori: | Ficklampa |
| Modell: | Cosmo 250 |
| Vikt: | 83 g |
| Antal lampor: | - lamp(or) |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Vattentät: | Ja |
| Vattentät upp till: | 1.1 m |
| Ljusflöde: | 250 LM |
| Batterityp: | AAA |
| Vattentålig: | Ja |
| Antal batterier: | 3 |
| Produktens färg: | Blå |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| ljus färg: | Vit |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IPX8 |
| Lamptyp: | LED |
| Mörkerseende: | Ja |
| Ficklampstyp: | Pannbandsficklampa |
| Ljuskäglans avstånd (min): | 8 m |
| Ljuskäglans avstånd (max): | 72 m |
Ficklampa Black Diamond Manualer
24 Juli 2025
23 Juli 2025
23 Juli 2025
23 Juli 2025
2 Oktober 2024
Ficklampa Manualer
Nyaste Ficklampa Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026