Black Diamond Trail Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Black Diamond Trail (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Black Diamond Trail eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Diamond |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | Trail |
| Vikt: | 489 g |
| Lämplig för: | Unisex |
| Antal segment: | 2 |
| Bästa användningsområden: | Terränglöpning |
| Konstruktion: | Teleskopisk |
| Vikta längd: | 635 mm |
| Grepp: | I-grepp |
| Minimilängd: | 635 mm |
| Maxlängd: | 1400 mm |
| Material i handgreppet: | Skum |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Diamond Trail ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Black Diamond Manualer
5 Mars 2025
20 Februari 2025
16 Oktober 2024
4 Oktober 2024
24 September 2024
22 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025