Blaupunkt 4Kids Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Blaupunkt 4Kids (44 sidor) i kategorin Tablett. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
44
Nedladdningar
1.266
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blaupunkt |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | 4Kids |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Blue, Stainless steel |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 669 mm |
| Höjd: | 1540 mm |
| Nettoskatt: | 80 W |
| Barnlås: | Nee |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 161 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 25 l |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Nee |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 229 l |
| No Frost (kylskåp): | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Boven |
| No Frost (frys): | Nee |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 13 uur |
| Antal fryshyllor: | 1 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 254 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Till fackområdet: | Ja |
| Kraftkälla: | Electrisch |
| Kylmedium: | R600A |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Djup utan handtag: | 669 mm |
| Djup när dörren är öppen: | 690 mm |
| Frys invändig belysning: | Nee |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Genomgående öppningsvinkel: | 110 ° |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Iskubshållare: | Ja |
Tablett Blaupunkt Manualer
2 April 2025
15 September 2024
24 Augusti 2024
14 Augusti 2024
13 Augusti 2024
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026