Bosch Serie 4 SGS4HAW48E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 SGS4HAW48E (56 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
56
Nedladdningar
1.037
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SGS4HAW48E |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2850 g |
| Bredd: | 128 mm |
| Djup: | 150 mm |
| Höjd: | 226 mm |
| Husmaterial: | MDF |
| Kraftkälla: | AC |
| Blåtand: | Ja |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Kompatibla minneskort: | SD |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 20 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Rekommenderad användning: | PC/notebook |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | - kanalen |
| Antal satelliter: | 2 |
| Medium power satellithögtalare: | 20 W |
| Magnetiskt skärmad: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Justering av basnivå: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Diskantjustering: | Ja |
| Satellithögtalares frekvensområde: | 60 - 20000 Hz |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026