Bosch Serie 4 SMI46JW03E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 SMI46JW03E (2 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.674
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMI46JW03E |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 60000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 535 mm |
| Höjd: | 1776 mm |
| Nettoskatt: | 90 W |
| Ljudnivå: | 41 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 269 kWu |
| Förpackningens vikt: | 65000 g |
| Förpackningens bredd: | 575 mm |
| Djuppackning: | 565 mm |
| Förpackningshöjd: | 1856 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | 86 l |
| Frys nettokapacitet: | 69 l |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24u |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 155 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 156 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 14 uur |
| Antal fryshyllor: | 4 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 224 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 242 l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 1 |
| Nuvarande: | 0.5 A |
| Kylmedium: | R600a |
| Klimaatklasse: | SN-T |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026