Bosch Serie 4 SMI46KS00E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 SMI46KS00E (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
930
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMI46KS00E |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Vikt: | 6000 g |
| Bredd: | 525 mm |
| Djup: | 282 mm |
| Höjd: | - mm |
| Ljudnivå: | 53 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Förpackningens vikt: | 7800 g |
| Förpackningens bredd: | 190 mm |
| Djuppackning: | 325 mm |
| Förpackningshöjd: | 566 mm |
| Snäll: | Inbouw |
| Motoreffekt: | 100 W |
| Maximal utsugskapacitet: | 191 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Luchtafvoer |
| Antal lampor: | 1 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Antal filter: | 1 stuk(s) |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Höjd utan skorsten: | 157 mm |
| Minsta avstånd från gropen: | 65 cm |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026