Bosch Serie 4 SMI46NM03E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 SMI46NM03E (4 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
904
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMI46NM03E |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 907.1 g |
| Bredd: | 127 mm |
| Djup: | 177.8 mm |
| Höjd: | 228.6 mm |
| Förpackningens vikt: | 8618.2 g |
| Förpackningens bredd: | 431.8 mm |
| Djuppackning: | 482.6 mm |
| Förpackningshöjd: | 279.4 mm |
| Lätt att städa: | Ja |
| Tillgångar: | 700 W |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Kaffebryggare typ: | Volledig automatisch |
| Kaffeinmatningstyp: | Gemalen koffie |
| Reservoar för bryggkaffe: | Beker |
| Kapacitet i koppar: | 12 kopjes |
| Inbyggd kvarn: | Nee |
| Justerbar kaffestyrka: | Ja |
| Varmvattensystem: | Ja |
| Användarvänlig: | Ja |
| Göra kaffe: | Ja |
| Att göra espresso: | Nee |
| Gör cappuccino: | Nee |
| Att göra kaffe: | Ja |
| Typ produkt: | Filterkoffiezetapparaat |
| Aktiveringstyp: | Drukknop |
| Flera drinkar: | Ja |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026