Bosch Serie 4 SMS46IW10G Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 SMS46IW10G (60 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
60
Nedladdningar
1.549
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMS46IW10G |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 37000 g |
| Bredd: | 594 mm |
| Djup: | 556 mm |
| Höjd: | 594 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Belysning inuti: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nee |
| Rotisserie: | Nee |
| Antal lampor: | 2 lampen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 65 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 5 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 560 mm |
| Installationsfack höjd: | 595 mm |
| På / Av knapp: | Ja |
| Material genom: | Glas |
| Antal glasdörrpaneler: | 2 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.79 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.83 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | 2300 W |
| Ugn med nettokapacitet: | 65 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 °C |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Skriv timer: | Mechanisch |
| Automatisk avstängningstimer lagar mat på ett säkert sätt: | Ja |
| Certifiering: | CE |
| Inre material: | Geëmailleerd staal |
| Timerns varaktighet: | 120 min |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026