Bosch Serie 4 SMU46KS01E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 SMU46KS01E (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
1.142
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SMU46KS01E |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 49700 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 675 mm |
| Höjd: | 1855 mm |
| Nettoskatt: | 279.8 W |
| Antal fryslådor: | 7 |
| Sladdlängd: | 2.1 m |
| Barnlås: | Ja |
| Ljudnivå: | 33 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Årlig-energiförbrukning: | 159 kWu |
| Förpackningens vikt: | 53500 g |
| Förpackningens bredd: | 615 mm |
| Djuppackning: | 767 mm |
| Förpackningshöjd: | 1927 mm |
| Frys nettokapacitet: | 278 l |
| Fryskapacitet: | 18 kg/24u |
| Belysning inuti: | Ja |
| Husmaterial: | Staal |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 16 uur |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inget frostsystem: | Ja |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Energianvändning per dag: | 0.435 kWh/24u |
| Nuvarande: | 1.3 A |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Skärm diagonal: | 2.4 " |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Bulleremissionsklass: | B |
| Färghandtag: | Wit |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Plats för visning: | Binnenin |
| SuperFrost funktion: | Ja |
| Antal separata temperaturzoner: | 1 |
| Frystemperatur (min): | -15 °C |
| Frystemperatur (max): | -28 °C |
| Transporthändelser: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | 10 - 43 °C |
| Typ produkt: | Vrieskast |
| Type beeldscherm: | TFT |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Liebherr-teknik (lagring av livsmedel): | Bottle Timer, EasyTwist Ice, No frost system, SuperFrost, VarioSpace |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026