Bosch Serie 4 SPV45MX01E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 4 SPV45MX01E (2 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
426
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 4 SPV45MX01E |
| Enhetsplacering: | Aanrecht |
| Innehåll (inuti): | 20 l |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Magnetronkraft: | 700 W |
| Power grill: | 1000 W |
| Färg på produkten: | Wit |
| Antal effektnivåer: | 9 |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Skivspelare: | Ja |
| Skivbordsstorlek: | 255 mm |
| Inbyggd display: | Nee |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 10500 g |
| Bredd: | 439.5 mm |
| Djup: | 335 mm |
| Höjd: | 257.6 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 11500 g |
| Förpackningens bredd: | 488 mm |
| Djuppackning: | 380 mm |
| Förpackningshöjd: | 291 mm |
| Dörröppningsmekanism: | Uittrekken |
| Belysning inuti: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026