Bosch Serie 6 SMU68MS02E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Bosch Serie 6 SMU68MS02E (54 sidor) i kategorin Diskmaskin. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
54
Nedladdningar
324
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie 6 SMU68MS02E |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 67000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 590 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Dörrfärg: | Zwart |
| Trummaterial: | Roestvrijstaal |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Anti-veck funktion: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 68000 g |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Djuppackning: | 600 mm |
| Förpackningshöjd: | 880 mm |
| Centrifuger läkemedelsklass: | B |
| Ljudnivå (tvätt): | 56 dB |
| Obalans kontrollsystem: | Ja |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Blåtand: | Ja |
| Bulleremissionsklass: | B |
| Inverterteknik: | Ja |
| Torkkapacitet: | 5 kg |
| Ljudnivå under centrifugering: | 76 dB |
| Ljudnivå (torkning): | 64 dB |
| Vattenförbrukning tvätt & torkning: | 53 l |
| Tvättvattenförbrukning: | 40 l |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Översvämningsskydd: | Ja |
| Halvlastad: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (tvätt): | C |
| Energieffektivitetsklass (tvätt och torkning): | D |
| Energiförbrukning per 100 cykler (tvätt): | 62 kWu |
| Energiförbrukning per 100 cykler (tvätt och torkning): | 264 kWu |
| Nominell kapacitet (tvätt): | 8 kg |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Wasprogramma's: | Cotton, Hand/wool |
| Torkprogram: | Katoen |
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026