Bosch Serie 8 KIF81SD40 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 8 KIF81SD40 (94 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 8 KIF81SD40 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/94
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie 8 KIF81SD40 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 69912 g |
| Bredd: | 558 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 88 kWh |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Ja |
| Certifiering: | CE |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 3 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1775 mm |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Kylkapacitet netto: | 289 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Automatisk stängningssystem: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 8 KIF81SD40 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
