Bosch Serie 8 KIF51SD30 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 8 KIF51SD30 (70 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 8 KIF51SD30 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/70

da Brugsanvisning .....................................................2
no Bruksanvisning ...................................................18
fi Käyttöohje ..........................................................34
sv Bruksanvisning ...................................................50
Køleskab
Kjøleapparat
Kylskåp
Jääkaappi
KIF41.. / KIF51..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie 8 KIF51SD30 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 52000 g |
| Bredd: | 558 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1397 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 124 kWh |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Dörrpanel ingår: | Ja |
| Certifiering: | VDE |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 640 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 56000 g |
| Djup med öppen dörr: | 1140 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1400 mm |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | 238 l |
| Kylkapacitet netto: | 222 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Bredd med öppen dörr: | 600 mm |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 59 l |
| Färskzon-fack bruttokapacitet: | - l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 8 KIF51SD30 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026