ClearOne XAP 800 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ClearOne XAP 800 (149 sidor) i kategorin Telefon. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
21.4 MB
Antal sidor
149
Nedladdningar
1.659
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ClearOne |
| Kategori: | Telefon |
| Modell: | XAP 800 |
| Vikt: | 3200 g |
| RS-232 port: | 1 |
| Spänning: | 100 - 240 V |
| Ljudanslutningar: | 12 |
| Ingångsfrekvens: | 50/60 hz |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 438 x 260 x 45 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 38 ° C |
| Signal/brusförhållande (SNR): | 80 dB |
| Ekodämpning: | 12 dB |
| Elimineringens spännvidd: | 130 ms |
Telefon ClearOne Manualer
11 December 2024
Telefon Manualer
Nyaste Telefon Manualer
2 April 2026
2 April 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
16 Mars 2026