Climastar EcoStone SteelCurve2000HC Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Climastar EcoStone SteelCurve2000HC (15 sidor) i kategorin Spis. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
1.116
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Climastar |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | EcoStone SteelCurve2000HC |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Boven |
| Vikt: | 51600 g |
| Bredd: | 1405 mm |
| Djup: | 698 mm |
| Höjd: | 916 mm |
| Nettoskatt: | 100 W |
| Barnlås: | Ja |
| Ljudnivå: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Årlig-energiförbrukning: | 144 kWu |
| Förpackningens vikt: | 53200 g |
| Förpackningens bredd: | 1437 mm |
| Djuppackning: | 766 mm |
| Förpackningshöjd: | 962 mm |
| Frys nettokapacitet: | 279 l |
| Fryskapacitet: | 20 kg/24u |
| Belysning inuti: | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 60 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 4 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Bulleremissionsklass: | D |
| Typ produkt: | Borst |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Spis Climastar Manualer
23 Augusti 2024
10 Augusti 2024
8 Augusti 2024
8 Augusti 2024
5 Augusti 2024
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026