Concept GE2030 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Concept GE2030 (96 sidor) i kategorin grill platta. Denna manual har varit användbar för 58 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
9.7 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
1.580
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | grill platta |
| Modell: | GE2030 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 5700 g |
| Bredd: | 410 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 160 mm |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Integrerad timer: | Ja |
| Tillagningstemperatur (max): | 240 ° C |
| Grillyta: | 1638 cm ^ |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Effekt: | 2100 W |
| Formfaktor: | Rektangulär |
| Material, hölje: | Plastic, Stainless steel |
| Förvaring av fettbricka: | Ja |
| Kallt handtag: | Ja |
| Teflonbehandlad: | Ja |
| Antal tillagningsprogram: | 8 |
| Material, matlagningsyta: | Gjuten aluminium |
grill platta Manualer
Nyaste grill platta Manualer
2 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026