Concept VP-8040 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Concept VP-8040 (88 sidor) i kategorin dammsugare. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
88
Nedladdningar
1.042
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VP-8040 |
| Vikt: | 3000 g |
| Årlig energiförbrukning: | 37 kWh |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Vakuum: | 20 kPa |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Cylinderdammsugare |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| Arbetsradie: | 8 m |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| Ljudnivå Lc IEC: | 76 dB |
| Max. ineffekt: | 1000 W |
| Damm kapacitet: | 2 l |
| Rörtyp: | Teleskopisk |
| Automatisk sladdvinda: | Ja |
| Fog munstycke: | Ja |
| Typ av ytor: | Carpet, Hard floor |
dammsugare Concept Manualer
27 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
30 Juli 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026