Constructa CG4A57V8 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Constructa CG4A57V8 (4 sidor) i kategorin DISKmaskiner. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
360
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | DISKmaskiner |
| Modell: | CG4A57V8 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 34312 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Torksystem: | Värmeväxlare |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Integrerad timer: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 4 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 95 kWh |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 4 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Extra torr: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.93 kWh |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Höjd under bänkskiva: | 220 mm |
| Korgar justerbar placering: | Lower, Upper |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Klar-indikator: | Ja |
| Energiklass: | E |
| Typ av bestickfack: | Låda |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 875 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.5 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Periodlängd: | 225 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.65 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Antal kuvert: | 14 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 815 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 875 mm |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Indikatorljus för golv: | Ja |
DISKmaskiner Constructa Manualer
21 Oktober 2024
16 Oktober 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
DISKmaskiner Manualer
Nyaste DISKmaskiner Manualer
5 April 2025
26 Februari 2025
28 Januari 2025
15 Januari 2025
11 Januari 2025