Constructa CP3A00S2 Bruksanvisning
Constructa DISKmaskiner CP3A00S2
Läs gratis den bruksanvisning för Constructa CP3A00S2 (42 sidor) i kategorin DISKmaskiner. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Constructa CP3A00S2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/42

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | DISKmaskiner |
| Modell: | CP3A00S2 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 40000 g |
| Bredd: | 450 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 220 kWh |
| Sladdlängd: | 1.65 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Antal tvättprogram: | 3 |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 2 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.78 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2520 l |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 65 ° C |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 48 dB |
| Dörr färg: | Vit |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Periodlängd: | 170 min |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Bärnsten |
| Längd på anslutningsslang: | 1.75 m |
| Utloppets slanglängd: | 2.05 m |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 9 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Eco, Normal, Pre-wash |
| Kontrollpanelens färg: | Vit |
| Salt-indikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Constructa CP3A00S2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
DISKmaskiner Constructa Manualer
21 Oktober 2024
16 Oktober 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
30 Juli 2024
30 Juli 2024
30 Juli 2024
29 Juli 2024
28 Juli 2024
DISKmaskiner Manualer
Nyaste DISKmaskiner Manualer
5 April 2025
26 Februari 2025
28 Januari 2025
15 Januari 2025
11 Januari 2025
11 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025