Fagor ICE-16 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Fagor ICE-16 (68 sidor) i kategorin glassmaskin. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
7.4 MB
Antal sidor
68
Nedladdningar
1.687
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | glassmaskin |
| Modell: | ICE-16 |
| Vikt: | 2920 g |
| Bredd: | 225 mm |
| Djup: | 225 mm |
| Höjd: | 272 mm |
| Glass typ: | Ice cream, Sherbet |
| Kabellängd: | 1.6 m |
| Produktens färg: | Grön |
| Effekt: | 15 W |
| Skålkapacitet: | 1.6 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Flyttbar skål: | Ja |
| Förberedningstid: | 30 min |
| Tillverkning av sorbet: | Ja |
glassmaskin Manualer
Nyaste glassmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
29 Mars 2026
22 Mars 2026