Fridgemaster MTM48120FB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
19
Nedladdningar
958
Betygsätt denna manual
4.7/5 (7 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Fridgemaster
Kategori: kylskåp
Modell: MTM48120FB
Inbyggd display: Nej
Vikt: 1905.09 g
Bredd: 481 mm
Djup: 510 mm
Höjd: 1180 mm
Årlig energiförbrukning: 208 kWh
Ismaskin: Nej
Förpackningens bredd: 527 mm
Fryskapacitet: 2 kg/24h
Frysläge: Högst placerad
antal stjärnor: 4*
Semesterfunktion: Nej
Temperaturlarm: Nej
Kraftkälla: AC
Ingångseffekt: 900 W
Tomgångsvarvtal (max): 1000 RPM
Borrdiameter i stål (max): - mm
Borrdiameter i betong (max): - mm
Borrdiameter i trä (max): - mm
Omvänd: Ja
Borrhållare: Sleutel
Inbyggt ljus: Nee
Boren: Ja
Skruvar: Ja
Chuckbredd (max): 13 mm
Justerbar hastighet: Nee
Slagborrning: Nee
Justerbart åtdragningsmoment: Nee
Extra handtag: Ja
Hängbar: Ja
Produktdesign: Boormachine met pistoolgreep
Produktens färg: Svart
Låddjup: 548 mm