Fridgemaster MTM48120S Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
953
Betygsätt denna manual
4.4/5 (3 Recensioner)
Kategori: kylskåp
Modell: MTM48120S
Inbyggd display: Nej
Vikt: 31000 g
Bredd: 481 mm
Djup: 510 mm
Höjd: 1180 mm
Årlig energiförbrukning: 182 kWh
Förpackningens bredd: 527 mm
Energieffektivitetsklass (gammal): A+
antal stjärnor: 4*
Kylmedium: R600a
Justerbara fötter: Ja
Produktens färg: Silver
Låddjup: 548 mm