Hauck Bungee Deluxe 633380 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hauck Bungee Deluxe 633380 (24 sidor) i kategorin Baddare. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
294
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hauck |
| Kategori: | Baddare |
| Modell: | Bungee Deluxe 633380 |
| Vikt: | 2600 g |
| Bredd: | 430 mm |
| Djup: | 770 mm |
| Höjd: | 610 mm |
| Handtag: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 95 mm |
| Rekommenderad ålder (max): | - månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min): | 0 månad (er) |
| Hopfällbar: | Ja |
| Bärremmar: | Ja |
| Produktens färg: | Multifärg |
| Låddjup: | 435 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3700 g |
| Maximal barn vikt: | 9 kg |
| Hopvikta bredden: | 430 mm |
| Vikta djup: | 770 mm |
| Vikta höjd: | 360 mm |
| Leksaksbåge: | Ja |
| Ställbar stol: | Ja |
| Gungbroms: | Ja |
Baddare Hauck Manualer
20 September 2024
3 September 2024
18 Augusti 2024
17 Augusti 2024
10 Augusti 2024
Baddare Manualer
Nyaste Baddare Manualer
28 December 2024
22 September 2024
22 September 2024
22 September 2024
15 September 2024