Hikvision THC-B157-LMS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hikvision THC-B157-LMS (21 sidor) i kategorin övervakningskamera. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
1.098
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hikvision |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | THC-B157-LMS |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 396 g |
| Bredd: | 85 mm |
| Djup: | 30 mm |
| Höjd: | 190 mm |
| Förpackningens vikt: | 1700 g |
| Förpackningens bredd: | 205 mm |
| Djuppackning: | 50 mm |
| Förpackningshöjd: | 323 mm |
| Nuvarande: | 5 A |
| Anslutningsteknik: | Docking |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Strömförbrukning (max): | 30 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | CE, FCC, RoHS & REACH, California Proposition 65 |
| Hållbarhetscertifikat: | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Antal DisplayPorts: | 2 |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 80 °C |
| Värdgränssnitt: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Nätkontakt: | USB Type-C |
| AC-ingångsspänning: | 24 V |
| Drifttemperatur (TT): | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 90 procent |
| Garantiperiod: | 2 jaar |
övervakningskamera Hikvision Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Februari 2026
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026