Hikvision THC-T110-M(2.8MM) Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hikvision THC-T110-M(2.8MM) (16 sidor) i kategorin övervakningskamera. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
446
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hikvision |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | THC-T110-M(2.8MM) |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 903 mm |
| Djup: | 702 mm |
| Höjd: | 1750 mm |
| Förpackningens bredd: | 469 mm |
| Djuppackning: | 232 mm |
| Förpackningshöjd: | 1149 mm |
| Snäll: | Draagbare vloerstandaard |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Monteringsmetod: | Vloer |
| Ursprungsland: | China |
| Maximal viktkapacitet: | 70 kg |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100,100 x 150,100 x 200,120 x 120,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 100,300 x 200,300 x 300,350 x 350,400 x 200,400 x 400,400 x 300,440 x 400,500 x 400,600 x 200,600 x 300,600 x 400 mm |
| Nettovikt kartong: | 25800 g |
| Paketets nettovikt: | 32100 g |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | 100 x 100 mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | 600 x 400 mm |
| Antal skärmar som stöds: | 1 |
| Förbättrad kabelhantering: | Ja |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 1149 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 469 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 232 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 1 stuk(s) |
| Tiltvinkelområde: | -5 - 0 ° |
| Maximal skärmstorlek: | 75 " |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 7326909890 |
| Produkter per pall (EU): | 12 stuk(s) |
| Minsta skärmstorlek: | 37 " |
| Höjdjusteringsområde: | 1145 - 1535 mm |
| Garantiperiod: | 5 jaar |
| Typ av höjdjustering: | Handmatig |
| lutningsjusteringar: | Ja |
övervakningskamera Hikvision Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Februari 2026
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026