Hisense BI3221AB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hisense BI3221AB (56 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
56
Nedladdningar
508
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BI3221AB |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 29300 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 547 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 635 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.92 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Självrengörande: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| Rengöringsteknik: | AquaClean |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 33600 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 71 l |
| Rengöringstyp: | Ånga |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 13 A |
| Installationsfack, bredd: | - mm |
| Installationsfack, djup: | - mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 71 l |
| Totalt ugn: | 2700 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.81 kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 9 |
| Bottenvärme: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 2 |
| Pizzatillagningsfunktion: | Nej |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026