Hisense BI3221AX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BI3221AX (56 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hisense BI3221AX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

GB
DETAILED
INSTRUCTIONS
FOR USE OF THE
ELECTRIC OVEN
IE MT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BI3221AX |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 30100 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 547 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 635 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.92 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Självrengörande: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| Rengöringsteknik: | AquaClean |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 34400 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 71 l |
| Rengöringstyp: | Ånga |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 13 A |
| Installationsfack, bredd: | - mm |
| Installationsfack, djup: | - mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Ansluten effekt: | 2700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 71 l |
| Totalt ugn: | 2700 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.81 kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 9 |
| Bottenvärme: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 2 |
| Pizzatillagningsfunktion: | Nej |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BI3221AX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026