Hisense BI62211CB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BI62211CB (36 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hisense BI62211CB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

INSTRUCTIO NSFORUSE
OFABUILT-INOVEN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BI62211CB |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 26400 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 564 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens vikt: | 9980 g |
| Förpackningens bredd: | 656 mm |
| Djuppackning: | 470 mm |
| Förpackningshöjd: | 264 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Användarmanual: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.97 kWh |
| Ugnsstorlek: | Stor |
| Justerbar i höjdled: | Nee |
| Självrengörande: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1920 x 1200 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:10 |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Medföljande kablar: | AC, DVI, USB |
| Typiskt kontrastförhållande: | 1000:1 |
| Marknadspositionering: | Bedrijf |
| Ursprungsland: | Slovenien |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Antal hyllor: | 3 galler |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Varmluftsgrillning: | Nej |
| Certifiering: | RoHS |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| HD typ: | Full HD |
| Snabb värme: | Ja |
| 3D: | Nee |
| Rengöringsteknik: | EasyClean |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | 7 ms |
| Pixelpitch: | 0.27 x 0.27 mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100 mm |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Hållbarhetscertifikat: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Ljusstyrka (typiskt): | 300 cd/m² |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 1000000:1 |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Djup (utan bas): | - mm |
| Höjd (utan bas): | - mm |
| Bredd (utan bas): | - mm |
| Vikt (utan bas): | - g |
| Plug and play: | Ja |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Enhetsbredd (med stativ): | 559.6 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 257.3 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 394.8 mm |
| Vikt (med stativ): | 6670 g |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Antal skärmspråk: | 8 |
| Antal USB Type-A nedströmsportar: | 4 |
| Version USB-hubb: | 2.0 |
| Typ av bakgrundsbelysning: | W-LED |
| Tunn klient installerad: | Nee |
| Typ av panel: | IPS |
| Roterbar: | Ja |
| Horisontellt vridbar: | -45 - 45 ° |
| Bildstorlek (horisontell): | 518.4 mm |
| Bildstorlek (vertikal): | 324 mm |
| Gångjärn: | Ja |
| Pivothörn: | 0 - 90 ° |
| Snabbstart: | Nej |
| Strömförbrukning (typiskt): | 40 W |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 30 ° |
| Bakplåt: | Ja |
| lutningsjusteringar: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 564 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 28400 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 77 l |
| Antal nivåer: | 5 |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Katalytisk |
| Dörrmaterial: | Glas |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Nej |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Installationsfack, bredd: | 564 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 600 mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 2500 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Front / Top front |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 77 l |
| Totalt ugn: | 2500 W |
| Ugnström: | 2500 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Antal galler: | 2 |
| Installationsfack, höjd (min): | 590 mm |
| Normalkokning: | Ja |
| Interiör material: | Emaljerad stål |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.82 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Receptbok: | Nej |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 11 |
| Ugnens matlagningsmetod: | Fläktassisterad |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Knoppar färg: | Svart |
| Mjukstängande lucka: | Nej |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 2 |
| Långsam tillagning: | Ja |
| Brödbakningsförmåga: | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Infällbara vred: | Nej |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | 560 mm |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BI62211CB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026