Hisense BI5543PG Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BI5543PG (60 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hisense BI5543PG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

DETAILED
INSTRUCTIONS
OF THE ELECTRIC
PYROLYTIC OVEN
GB IE MT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BI5543PG |
| Vikt: | 480 g |
| Snäll: | AV-zender |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 70 °C |
| Mått (B x D x H): | 188 x 113 x 25 mm |
| Maximal-räckvidd: | 50 m |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BI5543PG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026