Hisense E6432C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense E6432C (40 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hisense E6432C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

DETAILED
INSTRUCTIONS
FOR USE OF GLASS
CERAMIC BUILT-IN
COOKING HOB
GB IE MT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | E6432C |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 3400 g |
| Bredd: | 280 mm |
| Djup: | 330 mm |
| Höjd: | 230 mm |
| Sladdlängd: | 0 m |
| Ljudnivå: | 74 dB |
| Förpackningens vikt: | 7000 g |
| Förpackningens bredd: | 715 mm |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Strömförsörjning: | 50 Hz |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Teleskoprör: | Ja |
| Maximal ineffekt: | 1600 W |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Ursprungsland: | Slovenien |
| Typ av dammsugare: | Zakloos |
| Sugning: | - AW |
| Höjd under bänkskiva: | 50 mm |
| Automatisk sladdupprullare: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Thuis |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Trådlös: | Nee |
| Snabbstart: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Indikator för återstående tid: | Ja |
| Skydd mot oavsiktlig start: | Nej |
| Uppvärmningszonens form: | Rund |
| Antal uppvärmningszoner: | 5 |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 640 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8.2 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ström: | 0 A |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 77 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 5 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 120/210 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Vanlig |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Stor |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 145 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Extra stor |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 145 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 180 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1800 W |
| Precisionspenna: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1200 W |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 6400 W |
| Installation fack djup (min): | 490 mm |
| Installation fack djup (max): | 492 mm |
| Anslutningseffekt (gas): | 0 W |
| Stabiliserande fötter: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Material i hällstativ: | Glas |
| Spisens bredd, storlek: | 60 cm |
| Antal kokzoner som kan användas samtidigt: | 4 |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal boostrar: | 4 |
| Integrerad huva: | Nej |
| Klar larm: | Ja |
| Indikerar att spisen är på: | Ja |
| Stop & Go-funktion: | Ja |
| Värmningsyta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense E6432C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026