Hisense BSA66346ADBGWIFI Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense BSA66346ADBGWIFI (45 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hisense BSA66346ADBGWIFI eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/45

INSTRUCTIONSFORUSE
BUILT-INOVEN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BSA66346ADBGWIFI |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 30800 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 564 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 22 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.97 kWh |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 81.6 |
| Ugnsstorlek: | Stor |
| Självrengörande: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Ursprungsland: | Slovenien |
| Antal hyllor: | 4 galler |
| Antal bakplåtar: | 3 |
| Varmluftsgrillning: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| Typ av strömanslutning: | Kabelansluten |
| Bakplåt: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 675 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 32800 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Typ av strömkontakt: | Utan stickkontakt |
| Ugnens nettokapacitet: | 77 l |
| Antal nivåer: | 5 |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Katalytisk + Hydrolytisk |
| Dörrmaterial: | Glass, Stainless steel |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Installationsfack, bredd: | 564 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 600 mm |
| Ansluten effekt: | 3500 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 77 l |
| Totalt ugn: | 3500 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 590 mm |
| Normalkokning: | Ja |
| Interiör material: | Emaljerad stål |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.71 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Automatisk öppning av dörr: | Nej |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Antal tillagningsprogram: | 13 |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
| Långsam tillagning: | Ja |
| Stektermometer: | Ja |
| Brödbakningsförmåga: | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Temperatur, ugnslucka (max): | 300 ° C |
| Infällbara vred: | Nej |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Handtag material: | Rostfritt stål |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | 560 mm |
| Typ av stektermometer: | Kabel |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense BSA66346ADBGWIFI ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026