Hisense HI6401BSC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HI6401BSC (34 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hisense HI6401BSC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

GI3,GI6
INSTRUCTIONSFORUSE
Inductionhob
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | HI6401BSC |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 7800 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 54 mm |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Ursprungsland: | Slovenien |
| Ramtyp: | Utan ram |
| Yta: | Glansigt |
| Flexibel kokzon: | Nej |
| Uppvärmningszonens form: | Rund |
| Antal uppvärmningszoner: | 4 |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 575 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8300 g |
| Wok brännare: | Nej |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50-60 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 70 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Stor |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Liten |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 230 mm |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Vanlig |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 180 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 145 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1500 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Kastrullavkänning: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 7200 W |
| Installation fack djup (min): | 490 mm |
| Installation fack djup (max): | 492 mm |
| Anslutningseffekt (gas): | 0 W |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 59.5 cm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal boostrar: | 4 |
| Integrerad huva: | Nej |
| Bridge-funktion: | Nej |
| Uttag: | Nej |
| Funktion för kokningskontroll: | Ja |
| Värmningsyta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HI6401BSC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Hisense Manualer
8 Oktober 2025
4 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juni 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026